Чому ми

Нас обирають

Уроки водіння з жінкою-інструктором

Уроки водіння, котрі проводить з вами інструктор-жінка, будуть сповнені почуттям спокою та комфортом. Ми знаемо про ваші страхи та невпевененність, знаемо, як їх приборкати. Ми навчаємо водінню, з нами ви будете паркуватися безпечно, легко і елегантно. Ми відпрацюємо ваші маршрути, розберемось з перехрестями, перестраюватися для вас більше ніколи не буде катуванням. І так, прийдеться попрацювати)
Наші заняття йдуть повноцінні 120 хвилин(з урахуванням вашіх бажань можливо й довше). Ми працюємо, роз’яснюючи кожен важливий момент, враховуємо динамику та разом йдемо до розуміння і успіху.

Що в пересічній автошколі

Коли ви навчались у пересічній автошколі (якщо ви там вже навчалися) все було по іншому… Як мінімум – нервово, а частіше просто безрезультатно. Зараз кожна хвилина навчання наближує той момент, коли ви скажете: “Я можу!” Це не дешеві ціни курси, а вигідний вклад грошей.

Тільки збираєтесь получити посвідчення?

Супер! Ми підготуємо вас до экзамену в МРЕВ,  а з нашими турботливими та терплячими інструкторами ви будете мати базові навички водіння. Також кожна хвилина за кермом буде проведена вигідно для вас!

Мабуть, ви спитаєте, чому жінки-інструктори?

Зі всією повагою до чоловків, є багато моментів, котрі засмучують у навчанні. І річ не тільки в грубості та зневазі, котрі зустрічаються доволі часто. Є речі, котрі може зрозуміти та пояснити тільки жінка, тому що сама через це пройшла колись у свій час. Легко та спокійно почуваєшься навколо людини, яка розуміє твої страхи та проблеми, як свої, не з чуток:) А ще можна не турбувати чоловіка або друга (“З ким це ти там їздиш невідомо де?!”)

Буква “У”

Ваша автівка з налипкою “У” та з “туфелькою” і ви вважаєте що це допоможе? Одразу пропустять, терпляче почекають, поки ви заведетесь на світлофорі? Як би ж це було так! І якщо “У” хоч якось виправдана в перші часи, поки ви невпевненно себе почуваєте, після не зовсім вдалого навчання, то “туфелька” – це взагалі клеймо: “Недолугі ми, що з нас візьмеш… не звертайте уваги, не свариться сильно…” За рулем ви, по перше, ВОДІЙ, і стать аж ніяк не виправдовує недолуге водіння! Заняття у місті, відкатка щоденних маршрутів, відпрацювання грамотих навичок при перестроюванні, проїзд перехресть – все це позбавить вас від невпевненності, дозволить комфортно почуватися у будь-якій дорожній ситуації. А знайомство з габаритами на майданчику назавжди позбавить вас від болісного “як же мені сюди втиснуться!?” та бентежного “йой, мені здавалось, що до бордюра ще далеко…”

Вже не учень, але все ще не Шумахер

Немає межі досконалості! Наші інструктори з экстремального водіння та контраварийної підготовки допоможуть вам підкорити омріяні висоти у майстерності управління автівкою.

Ми разом!

Навчання позаду, водіння більше не лякає та стає в радість, але завжди є щось таке, що потребує нашої підтримки: вибір нової автівки, ремонт або тюнінг, “тепле” спілкування з поліцією, та що завгодно! Якщо вам просто заманеться поділитися новими враженнями або пожалітися на хамів на дорогах – завжди вітаємо вас у школі водіння GirlClass! Ми дуже вам раді, звоніть, пишіть…

  • Vodafone 050 302 9969 (viber)
  • Lifecell 093 455 8976
  • Skype Кошелева Ольга, Харьков