Розминка. «Сніжна королева-2013»

разминка на снежній трасі

Завжди щось буває в перший раз: перший старт, перший схід, перший подіум.
У 2013 році у мене був перший сезон в професійному ралі. До цього було багато стартів в аматорському, так що давно пора було рости. Але знаєте як це буває? Те сімейні проблеми, то матеріальні, то робота з ранку до ночі. А життя то проходить … У якийсь момент розумієш — або зараз, або ніколи!

Вдало був куплений автомобіль Peugeot 205 GTI 1.9, з хорошою кармою в автоспорті))))) каркас Sparco, ковші Sandtler, диски O.Z. Ultraleggera 15 «, Кінь-Вогонь! Червоний робився під кільце, так що було зроблено деякі зміни: перенастроєна підвіска, збільшений дорожній просвіт, встановлені амортизатори з більш довгими штоками, встановлені більш міцні опори передніх стійок. Крім того, поставили коротку рульову рейку з гідропідсилювачем , тому що інакше керування ставало єдиним, на що вистачало фізичних сил.

І ось — наш бойовий кінь готовий! Принаймні нам тоді так здавалося)) Блаженні віруючі …

В якості розминки поїхали 27 січня 2013 року по-місцевому I етап клубного ралі на серійних автомобілях «Сніжна королева». Знайома траса Автоград змерзла, подекуди близько бруствера траплялося трохи снігу, решта — скло))) Пара годин тренування напередодні, нова гума з цивільним шипом тримає настільки добре, наскільки це взагалі можливо на суцільному ожеледі. Дуже-дуже слизько, рулити легко, ручник ставить машину як треба, упор в бруствер якраз до речі, Червоний ідеальний для неходової траси з великою кількістю крутих поворотів.

Результат здивував — третій час після двох «монстрів» Костюкова і Коршикова! Нова незнайома ще машина, їхали в тренувальному режимі, так що надихає))

На жаль, продовження серії не було, через погодні умови і наступна гонка стояла вже по-дорослому — I етап Кубка Лиманів і Кубка Криму Ралі «Чорномор» в м Чорноморськ.
Далi буде …