Одна жінка — добре, а дві — ще краще!

Як приємно робити щось легко і невимушено … Наприклад, сісти в улюблене авто і поїхати за покупками, на роботу, до подруги, в подорож … 🙂

Але спочатку кожен виїзд забирає багато сил і часу.

Ці нестерпні перехрестя з поворотом ліворуч, пробки, де через кожен метр треба воювати зі зчепленням, підрізання і сигналять «шумахери».

Нові маршрути, що лякають тим, що незрозуміло коли і куди перестроюватися.

Парковка … О ні, тільки не це! І як туди можна втиснутися ?!

І ось уже поїздка перетворюється на низку стресів, після яких важко зусередитися на роботі, розваги затьмарені розбитим бампером, страшно саджати дітей з собою в машину …

Всі ми це проходили. Немає таких, хто відразу став би класним водієм. Але питання в тому, скільки часу займає цей період? І ось це не залежить ні від вартості вашої машини, ні від соціального статусу, а тільки від того, наскільки ефективними будуть ваші спроби отримати необхідний досвід і знання.

Можна кожен день намотувати по 50 кілометрів і шляхом проб і помилок через рік-два мати якийсь результат.

А можна скористатися досвідом професіоналів і зберегти свій час, нерви і гроші (так, аварії у новачків не рідкість).

Виникає питання — до кого звернутися? Вибір зараз величезний: звичайні автошколи, приватники, школи контраварійної підготовки … Краще займатися хоч десь, ніж пустити таку відповідальну справу на самоплив. І ще краще довірити навчання людині, яка не просто дасть теорію і практику водіння, але і підтримає і підбадьорить вас кожен раз, коли це потрібно.

Психологи давно знають, що методики навчання чоловіків і жінок розрізняються перш за все тим, що жінки потребують постійного підбадьорення і визнання успіхів , в той час як чоловікам буває досить змагального моменту.

Чи знають це чоловіки-інструктори? І головне — чи застосовують в навчанні? Чи … Просто тому, що їм це не близько. І навіть найкращі з них все одно ніколи не відчують, наскільки важливо оточити ученицю атмосферою турботи і дружньої участі.

Похвала і взаєморозуміння під час навчання творять дива 🙂 Позитивні емоції надихають жінку, надають сил і впевненості, за маленькими успіхами слідують все більші … І ось вас вже не лякають окрики чоловіка з пасажирського сидіння і хами на дорогах, тому що ви впевнені в собі і спокійні.

… Яке задоволення сідаючи кожен день в машину знати, що ти робиш це ДОБРЕ! .. 🙂

Марафон по місту? Робота, магазини, подруги … Із задоволенням! 🙂

Парковка? Легко!

А може за місто, до моря?
Стільки дивовижних можливостей …